قیمت کاهش یافت !

پلوپز 8 نفره ديجيتالي پارس خزر مدل DMC-181P

7%

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

342,519 تومان

368,300 تومان

Give a Name
 • پلوپز ديجيتالي 8 نفره DMC-181P

 • پلوپز، آرام پز، گرم نگه دار و بخارپز

 • هوشمند و دارای 21 نوع عملکرد و منو پخت

 • طراحی زیبای محصول با بدنه پليمري مقاوم حرارتي و با گريد بهداشتي

 • پخت برنج با 8 رنگ مختلف ته دیگ، پلو آبکش، پلو مخلوط، سوپ برنج، سوپ،خورشت، آش، بخارپز، گرم کن مجدد، گرم نگهدار

 • مشتریان وفادار

  با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید
 • آیا در مورد این محصول سوالی دارید؟

  مشتری گرامی جهت استعلام قیمت و هزینه حمل لطفا آدرس گیرنده و نام کالا را به این شماره 09122150976  پیامک کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید

محصولات مرتبط

مشخصات عمومی

مدلDMC-181P
سازندهپارس خزر
محصول کشورایران

سایر ویژگی‌ها

جنس بدنهپليمري مقاوم حرارتي و با گريد بهداشتي، هوشمند
صفحه نمایشگر
ترموستات
تعداد برنامه پخت21برنامه
توان620وات
گنجايش****8نفره
تنظيم زمان پخت تاخيري
هشدار صوتي شروع وپايان پخت
حفظ برنامه تنظيم شده در هنگام قطع برق
لوازم همراه
تلفن كنترل جهت خاموش و روشن نمودن دستگاه از طريق تلفن
سيستم سخنگو
ظرف مخصوص برنج و خورشت
درب جدا شونده قابل شستشو
محفظه جهت جمع آوري سيم
بهينه انرژي
مجهز به ساعت با باتری مجزا
زمان سنج پخت اتوماتيك

توضیحات

:: اطلاعات بيشتر  پلوپز پارش خزر ديجيتال مدل DMC 181 P

عمـــلكرد هاي مخــــتلف اين پلوپز هوشمند مانند پخت برنج معمولي ، آبكش ، مخلوط ( هر كدام با ته ديگهاي متنوع و قابل انتخاب ) ، ســـوپ برنج ، ســوپ ، خورشـت/ آش ، بخارپز كردن ، گرم كردن مجدد و برنامه ريزي پخـت تاخيري باعث شده كه با ديگر پلوپز هاي موجود در بازار متفاوت باشد . تنــوع كار اين پلوپز به 21 حالت مي رسد . حالت هايي كه مي توان به صورت برنامــه ريزي شده، به اين محصول هوشــمند ارائه كرد و نتيــــجه اي فوق العاده را مشاهده نمود. پلوپز ديجـــيتال DMC 181 P توسط يك برد الكترونيكي پيشرفته و برنامه ريزي شده و 2 ترموستات كنترل مي شود . تمام فرمانها و عملكردها با ضريب ايمني بالا هوشمـندانه توسط برد الكترونيكي كنترل و نتيجه نهايي مطلوب را به همراه دارد.

1- كاربري آسان 
اين محصول به واسطه داشــتن منو فارسي ، هم چنين امکان برنامه ريزيهای متنوع، كاربري بسيار ساده ای دارد. آنقدر كه مصرف كننده ها در طيف هاي مخـتلف اجتماعي می توانند به آساني و بدون دغدغه از اين وسيله مدرن استفاده كنند .


2- شستشوي آسان 
جدا شدن قطعات متحرك اين پلوپز به مصرف كننده امكان شستشوي آسان و راحت را داده كه خودمزيتی بســـيار مهم محــسوب مي شود . هم چنين قطعات اين محـــصول قابل شست وشو در ماشين ظرفشويي میباشند.


3- قابليت تنظيم زمان شروع پخت/ مدت زمان پخت/ اتمام زمان پخت و...
اين محصول با دارا بودن برنامه هاي مخــــتلف پخت مانند شروع پخت و پخت تاخيري همچنين اتمام پخت،كاملا هوشمندانه قابل كنترل وبرنامه ريزي مي باشد . اين مزيت در كمتر محصولي مشاهده مي شود. 


4- ته ديگ ايراني با مدرن ترين پلوپز دنيا
بدون اغراق ، از دير باز پلوپز هاي پارس خزر به داشتــن ته ديگ با ذائقه ايراني شهره بوده اند ، حال مدرن ترين پلوپز روز دنيا نيز از اين قاعده مستثنا نيست . اين محــــصول با ارائه ته ديگهاي متنوع و قابل انتخاب به ذائقه مشتريان احترام گذاشته و خواست مصرف كننده را برآورده میسازد.


5- محل جمع آوري بخار آب 
در پشت پلوپز محلي تعبـييه شده كه پس از باز نمودن درب ، آب ناشي از بخار در آن جمع آوري مي شود .اين وضعيت به نظافت و ايمني محصول كمك شاياني مي كند .


6- دستگيره حمل و پايه نصب قاشق روي بدنه 
به جهت حمل بهتر محصول هم چنين استفاده از متعلقات پلوپز ، دستگيره اي براي حمل و پايه اي براي قاشق مخصوص بر روي بدنه تعبيه شده است .


7- سوپاپ براي خروج بخار 
سوپاپ ( دريچه بخار ) تعبیه شده بر روي درب اين پلوپز، طبخ بهتر و با كيفيت تر برنج رابه دنبال دارد .


8- صفحه نمايشگر LCD به روش I M D
صفحه نمايشگر زيبا و با كيفيت اين محصول به روش تزريقي ( I M D Décor ) طراحي شده است. این صفحه نمايشگر در مقابل سايش و ضربه مقاوم مي باشد .


9- ظرف هاي مختلف 
اين محصول داراي ظرف مخصوص برنج ، ظرف مخــصوص خورشت و ظرف مخصوصي براي بخارپز كردن مواد است .


10- برنامه تنظيمي تا 2 ساعت بعد از قطع برق هم قابل اجراست.
اگر برق شهر قطع شود اين محــــــصول به واسطه داشتن 2 باتري قلمي كه در زير محصول تعبيه شده ، برنامه تنظيمي را تا 2 ساعت در خود حفظ مي كند.

حالت هاي مختلف در هوشمند ترين پلوپز موجود در بازار  

الف : وضعيت پلوپز: در اين حالت 3 برنامه پيش بيني شده است 

1- پلوی معمولي: پس از ريختن برنج و آب طبق جدول راهنما در داخل ديگ ، دکمه شــروع را فشار داده ، پخت آغاز مي گردد .( در اين حالت دستگاه به طور پيش فرض در وضعيت ته ديگ به رنگ قهوه اي كم رنگ است كه مي توان بســـته به ذائقه آن را تغيير داد.) بعد از اتمام پخت ، دستگاه با بوق هشدار پايان پخت را اعلام كرده و به صـــورت اتوماتيك به حالت گرم نگهدار مي رود. البته مي توان با تنظيم برنامه هم مدت گرم نگهداشــتن را تغيير داد و هم در اين حالت گرم نگهدار را قطع نمود.

2- پلو آب كش: در اين وضعيت نيز پس از ريختن آب و برنج داخل ديگ ( طبق جــداول راهنما ) و انتخاب حالت پلو آب كش از منـــــوي پلوپز ، كليد شروع را فشار داده ، بعد از زمان تنظيم شده و جوش آمدن آب برنج ، پلوپز بوق اخطار زده و از مصـرف كننده مي خواهد كه پلو را آبكشي كند . 5 دقيقه زمان در اختيار كاربر قرار دارد كه پلو را آب كشي كند در صورتيكه اين زمان سپري شده و هنوز عمليات آبكشي برنج انجام نپذيرد ، مجددا بوق اخطار به صدا در خواهد آمد . پس از آبكــــشي و قرار دادن ديگ در محل خود بايد مجددا دکمه شروع تحريك تا پخت ادامه يابد . وضعيت ته ديگ و حالت گرم نگهدار مانند پلو معمولي بوده و قابل تنظيم است .

3- پلو مخلوط: تنها تفاوت اين مرحله با پلو آب كش ، انتخاب عمليات پلو مخلوط از منو مي باشد ساير مراحل كاملا شبيه به وضعيت پلو آب كش است .

 

ب: وضعيت آرام پز: در اين حالت 5 برنامه پيش بيني شده كه عبارتست از :

1- سوپ برنج

در اين حالت مواد مورد نياز را داخل ديگ بدون تفلون ريخته و سيستـم را در حالت آرام پز تنظيم مي كنيم . گزينه سوپ برنج از منو انتـــخاب شده ، با فشردن دکمه شروع ، پلوپز كار خود را آغاز مي كند. 

 2- خورشت / آش

در اين حالت نيز پس از انتخاب حالت آرام پز و مــنو خورشت/آش ، مواد غذايي در داخل ديگ بدون تفلون ريخته شده و با فشار دکمه شروع ، كار دستگاه آغاز مي شود.

3- سوپ 
اين مرحله مانند مراحل گذشته آرام پز است با اين تفاوت كه بايد از منو، گزينه سوپ را انتخاب و زمان پيش فرض پخت در اين مرحله 3 ساعت است .كه البته اين زمان بين 30 دقيقه تا 4 ساعت قابل تنظيم است .

4- بخار پز كردن 
اين منو براي بخار پز كردن مواد مانند مرغ ، گوشـت ، ماهي ، انواع سبزيجات و... استفاده مي شود كافي است مقدار آب لازم كه حداقل 2 پيمــانه و حداكثر 4 پيمانه است را درون ديگ بدون تفلون ريخته و سبد بخارپز را بر روي ديـــــگ قرار داد ، پس از ريختن مواد غذايي داخل سبد و بستن درب ، گزينه بخار پز را انتخاب كرده و دکمه شــروع را تحريك كرد .

5- گرم كردن مجدد
پس از انتخاب گزينه فوق بين 20 دقيقه تا 1 ساعت مي توان غذاهايي كه از قبل آماده شده بود را گرم كرد . زمان پيش فرض براي اين مرحله 30 دقيقه است

ج: وضعيت گرم نگهدار 
پس از پايان هر مرحله از پخت ، محصول به صــورت اتوماتيك به وضعيت گرم نگهدار مي رود . امكان انتخاب دستي اين وضعيت در مراحل قبل مورد اشاره قرار گرفت .

نكات مهم و كليدي در خصوص استفاده از اين محصول :

1- در حين كاركرد محصول ، فقط كليد " شروع / توقف " فعال بوده و ساير كليد ها غير فعالند.
2- جهت تنظيم حالتهاي زماني مختلف ، 4 زمان : جاري ، انتظار ، پخت و توقف وجود دارد.
 زمان جاري يا محلي ( Local Time ) : با تنظيم اين زمان ساعت جاري يا محلي مورد استفاده در پلوپز بر روي صفحه نمايشگر ديده مي شود.
زمان انتظار ( Wait Time ) : در حالت عادي با فشـــــردن دکمه استارت ، پلوپز شروع به كار مي كند. اما با تنظيم اين زمان كه از 5 دقيقه تا 23 ساعت و 55 دقيقه مي باشد ، مي توان پخت غذا را به تاخير انداخت . اين مزیت براي افراد شاغل بسيار مهم و كاربردي است . با این تنظيم در هنگام خروج از منزل ، غذای گرم و آماده در انتظار بازگشت شما مي باشد.
زمان پايان ( Finish Time ) : در حالت عادي بعد از اتمام زمان پخت ، پلوپز به صورت اتوماتيك تا 5/1 ساعت غذا را گرم نگه مي دارد . اما با تنظيم اين زمان میتوان غذا را از 5 دقيقه تا 10 ساعت گرم نگهداشت.
زمان پخت ( Cooking Time ) : زمان طي شده براي مراحل پخت است.

3- به منظور حفظ ايمني ،دستگاه فقط در حالتي روشن خواهد شد كه ديگ در محل خود قرار گرفته باشد . یک ميكروسوييچ براي اين امر طراحي ودرنظرگرفته شده است .
4- پلوپز فوق در سايز 8 نفره و با مواد بسيار مرغوب توليد مي گردد .در مدل هاي بعدی تمامي فرامين ياد شده را مي توان توسط تلفن همراه و از بيرون منزل اعمال كرد. پس منتظرنسل آينده با قابليت اتصال به خط تلفن باشيد .
5- نشان دادن عيوب فني ازطریق نشان دادن پيام هاي خطا از شماره E1 تا E9 در صفحه نمايش يكي ديگر از قابليت هاي فراوان اين محصول است .

 پلوپز ديجيتال DMC 181P يك دستگاه بخور كاملا پيشرفته :
از اين دستگاه با قابليت مي توان به عنوان يك دستگاه بخور استفاده نمود ، كافي است در منو بخار پز تنظيمات را اعمال و پس از ريختن آب داخل ديگ منتـــظر جوش آمدن آب بشويم ، مسير خروجي بخار كه همان سوپاپ تعبيه شده بر روي درب است به مانند يك دستگاه بخور عمل خواهد نمود .

پلوپز ديجيتالي 8 نفره DMC-181P (پلوپز، آرام پز، گرم نگه دار و بخارپز) طراحی زیبای محصول با بدنه پليمري مقاوم حرارتي و با گريد بهداشتي، هوشمند و دارای 21 نوع عملکرد و منو پخت: پخت برنج با 8 رنگ مختلف ته دیگ، پلو آبکش، پلو مخلوط، سوپ برنج، سوپ، خورشت، آش، بخار پز، گرم کن مجدد، گرم نگهدار، تنظيم زمان پختتاخیری، تنظیم زمان پخت، نمایش زمان جاری، و تنظيم زمان اتمام پخت، ظرف مخصوص پخت برنج با روکش مواد تفلون نچسب بهداشتی و مقاوم با کیفیت بالا، ظرف مخصوص آلومينيومي الومايت شده جهت پخت انواع خورشت ( آرام پز)،  داراي ظرف پليمري بهداشتي و مقاوم در برابر حرارت مخصوص بخارپز كردن مواد غذايي، ظرفيت 1.8 ليتر، 8 نفره، مصرف بهينه انرژي با توان 620 وات، تنظيم زمان جهت شروع و اتمام زمان پخت مواد غذايي در ساعات دلخواه بدون حضور در منزل، دارای صفحه نمایشگر ( LCD ) دیجیتال به زبان فارسی و انگلیسی، دارای سوپاپ خروج بخار بر روی درب محصول، استفاده از ترموستات پلوپز و آرام پز با دقت بالا جهت تنظیم حالت های مختلف پخت مواد غذایی و مصرف بهینه انرژی، استفاده از مواد پليمري بهداشتی و مقاوم در برابر حرارت، دارای سیم جدا شونده از محصول جهت حمل و نقل و استفاده آسانتر، دارای دستگیره جهت حمل و نقل آسان محصول، دارای ظرف مخصوص جمع آوري بخار آب، دارای قاشق و ملاقه پلاستیکی مقاوم در برار حرارت جهت هم زدن غذا، دارای گیره نگهدارنده قاشق و ملاقه بر روی بدنه محصول، دارای هشدار صوتي شروع و پايان پخت، حفظ برنامه تنظيم شده در هنگام قطع برق، استفاده از سیم های نسوز جهت افزايش ايمني محصول، دارای نشان استاندارد ملی ایران (ایمنی)، داراي نشان استاندارد اروپا CE، داراي 2 ماه وارانتي ،25 ماه گارانتي، 10 سال تامين قطعات و خدمات پس از فروش

نقد و بررسی مشتریان

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.